Wrześniowe zawody w Biegach przełajowych

W bieżącym roku szkolnym w miesiącu wrześniu  nasi uczniowie po raz pierwszy wzięli udział w zawodach sportowych w parku Armii Krajowej w Opolu reprezentując nasza szkołę w :

Indywidualnych biegach przełajowych, sztafetowych biegach przełajowych oraz drużynowych biegach przełajowych.                      Trasa wymagała od każdego uczestnika biegu w zależności o wieku ogromnego wysiłku nie tylko ze względu na dystans  ale przede wszystkim na warunki atmosferyczne. Każdy z uczestników naszej szkoły ukończył bieg ,a uczeń klasy VIII Michał Blach zajął w Indywidualnych biegach przełajowych IV miejsce i dostał się do finału wojewódzkiego  w Lasocicach gdzie reprezentował naszą szkołę i ukończył bieg. Reprezentantami naszej szkoły w tych biegach byli również uczniowie z klas :

V- Nicola Grochowska, Victoria Setnicka, Kamil Mielczarek, Agnieszka Brzezińska, Wańczyk Tomasz

VI –Małgorzata Kornek,Nina Sosna , Karolina Szymańska, Antonina Góral, Wiktoria Siedlikowska,Maëlis Wilczynski-Lisotti,Stanisław Hryniewicz,Michał Pyka,Kacper Sajdak,Mikołaj Siedlikowski-Rochowiec, Filip Sośniak,

VII – Hanna Gogolok,                                                                                                                                                                                                                             VIII-Agata Aniserowicz, , Agata Kornek, Maja Seweryn, Michał Blach Jakub Janusz ,Filip Janusz,Artur Wilk, Michał Romańczyk.

Bardzo dziękujemy tym  uczniom naszej szkoły  za godne reprezentowanie nas na zawodach sportowych.

Życzymy Wam wielu sukcesów i satysfakcji w udziale w zawodach w roku szkolnym 2018/19.

Elżbieta Adamkiewicz

Unihokej tak blisko…….

W dniu 09.10.2018 r uczennice naszej szkoły w składzie : Katarzyna Aniserowicz, Małgorzata Kornek, Katarzyna Lawa, Nina Sosna, Karolina Szymańska, Nela Świeczka, Melisa Demireva , Nicola Grochowska,  Dżesika Sobuś  reprezentowały nas w zawodach w „Unihokeja”. Dziewczęta z naszej szkoły były nastwione na trzy mecze bo tyle szkół było zgłoszonych do naszej grupy .Niestety szkoła 24 nie przybyła na zawody i dlatego też nasze dziewczęta miały dwa mecze jeden po drugim z przerwą pięcio-  minutową .Najpierw rozegrałyśmy mecz z drużyną z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 w Opolu i do 15 minuty spotkania było 0:0 niestety ostatnie pięć minut meczu było dla nas  nie zbyt dobre i  mecz przegrałyśmy 3:0 ,ale walka na parkiecie była wspaniała. Drugi mecz po pięcio-minutowym odpoczynku był z Publiczną Szkołą Podstawową nr 5 w Opolu i ten mecz do 18 minuty był dla nas korzystny gdyż prowadziliśmy  od 2 minuty 1:0 ale właśnie na 2 minuty przed końcem meczu straciliśmy bramkę mecz zakończył się remisem. Tak blisko był finał ale my się nie podajemy i wierzymy że w przyszłym roku będzie lepiej. Dziewczyny byłyście wspaniałe i walczyłyście do końca , dziękujemy.